Dzisiaj jest: Niedziela, 25 Marzec do końca roku: 281 dni
Imieniny:  Ireneusz,  Łucja,  Małgorzata,  Maria
Życzenia

Gratulacje - wierszyki

Serdecznie Ci gratuluję,
ściskam i całuję.
Możesz być dumny
do samej trumny! :)

Gratuluję Ci z okazji podjęcia nowej pracy. Życzę Ci trafnych decyzji, samorealizacji i wyzwań, dzięki którym wykażesz swój potencjał.

 

Świeżo upieczonemu absolwentowi zasyłam serdeczne gratulacje i życzenia: „Oby tak dalej”!

 

Rozpoczęcie studiów to wspaniały start w dorosłe życie. Należą Ci się serdeczne gratulacje, że tak dzielnie przebrnąłeś przez egzaminacyjne trudy. Życzę Ci, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Cię szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów.

Serdecznie gratuluję Ci tego wspaniałego osiągnięcia! Niezwykle ucieszyła mnie wiadomość o Twoim wielkim dokonaniu. Mam nadzieję, że niedługo zechcesz podzielić się wrażeniami z nami wszystkimi. Obyś długo pozostał w pełni sił i zdołał spełnić wszystkie swoje marzenia.

Przyjmij najszczersze gratulacje z okazji odniesienia tak wielkiego sukcesu, jakim jest zdobycie tytułu magistra. Zawsze w Ciebie wierzyłem i wiedziałem, że tak musi się to wszystko skończyć. Jestem z Ciebie naprawdę dumny. Chciałbym życzyć Ci również dalszych sukcesów!

Gratuluję SAM WIESZ CZEGO! :)

 

Cieszę się, że po tylu latach pracy doceniono Twój trud i poświęcenie. Gratuluję Ci awansu i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Mam nadzieję, że nowe stanowisko pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twoje kwalifikacje. Życzę Ci wspaniałego rozwoju zawodowego i wykorzystania możliwości, które przed Tobą otworzono.

 

Niech tytuł, który uzyskałeś, przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji, zmotywuje do dalszego samorozwoju i zapewni wspaniałą przyszłość. Serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego!

 

Przyjmij, proszę, moje najszczersze gratulacje.

 

W imieniu wszystkich uczestników pragnąłbym serdecznie pogratulować udanej organizacji imprezy. Zapewniam, że wszyscy obecni doskonale się bawili i nie mogą się doczekać kolejnych podobnych przedsięwzięć. Bardzo dziękuję za cały wysiłek włożony w zorganizowanie tego niezwykłego przyjęcia.

Z okazji obrony pracy dyplomowej
życzę Ci kolejnych sukcesów w życiu
tym zawodowym i rodzinnym,
poczucia, że wszystko idzie
we właściwym kierunku i dużo szczęścia.

Serdeczne gratulacje.

W przekazywaniu komuś gratulacji, ważne jest przede wszystkim to, aby były one szczere – jeśli nie cieszymy się z czyjegoś sukcesu, lepiej nie wikłać się w zbędne kurtuazje, które i tak zostaną rozszyfrowane jako fałszywe przez uważniejszych obserwatorów. Gratulujemy innym wielu rzeczy: osiągnięć zawodowych, dobrych wyników w nauce, narodzin dziecka – właściwie okazji do składania gratulacji jest wiele. Jeśli nie mamy pomysłu na tekst gratulacji, możemy skorzystać z gotowych wzorów. Z reguły zresztą odwołujemy się w tym wypadku do pewnych schematycznych konstrukcji, np.: „W imieniu całego zespołu, pragnę [Panu/Pani/Ci] serdecznie pogratulować...” albo też: „Chciałbym przekazać [Panu/Pani/Ci] moje serdeczne gratulacje z okazji...” itp. Jeśli tylko mamy na to ochotę, każda ważniejsza okoliczność może stanowić pretekst do wyrażenia naszego podziwu lub aprobaty względem drugiej osoby.

Kartki